Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 852 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 16:47    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Není třeba,stejně by to prohrál Wink

Grimmi,asi mám dovolenou a marodím Laughing (a zařizuji obchůdek) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 17:09    Předmět: Citovat

Dej se do pucu. Za chvíli bude hezky, takže hezky přifrčíš ke mě a vyrazíme!
O Tvé aktivitě vím. Štěbetají si o tom všichni vrabci v okolí. Držím palce Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 17:13    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked DÍKY Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 17:32    Předmět: Citovat

Ty voe, zas to bude na me, ale prisaham, ze jsem ferimu nerekl ani slovo. Ani nikomu jinemu Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 17:42    Předmět: Citovat

Ty voe,dyk jsem to ještě nikomu jinýmu neřek,krom tebe Exclamation Laughing Laughing Laughing
Až teť jsem napsal prvně že zařizuji obchůdek Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 17:49    Předmět: Citovat

Tak mi feri asi odposlouchava mobil. Vemu ho lopatkou Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 17:52    Předmět: Citovat

Dělám si srandu Laughing Laughing Laughing V pohodě!(už jsme zase mimo mísu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 8:12    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Tak mi feri asi odposlouchava mobil. Vemu ho lopatkou Very Happy


Jen počkej, panáčku, až Tě potkám Exclamation
Ta Tvá lopatka Ti bude malá vztek
Já nosím kerimku smrt
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 9:48    Předmět: Citovat

mark11 napsal:
Ty voe,dyk jsem to ještě nikomu jinýmu neřek,krom tebe Exclamation Laughing Laughing Laughing
Až teť jsem napsal prvně že zařizuji obchůdek Very Happy Very Happy Very Happy


Mám taký dojem že to ulétlo z mé huby Embarassed
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 9:55    Předmět: Citovat

Ha Venca. Laughing Laughing Kdo jiný, kdo jiný, než Venca z dědiny Laughing Wink
Když už to ale Marek práskl veřejně, tak tady je fotka z jeho nového obchůdku se smíšeným zbožím.

Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 9:59    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 13:01    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Ha Venca. Laughing Laughing Kdo jiný, kdo jiný, než Venca z dědiny Laughing Wink
Když už to ale Marek práskl veřejně, tak tady je fotka z jeho nového obchůdku se smíšeným zbožím.

Laughing


Dobře vyřešeno, dostane se na každou burzu Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 13:03    Předmět: Citovat

A zboží jde na dračku. Má tam výborné hledačské sandále a kufr plný Garrettů v barvě vozu Very Happy muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 13:22    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Tak mi feri asi odposlouchava mobil. Vemu ho lopatkou Very Happy


Vidíš Marku, na každým šprochu pravdy trochu.
Něco mu vyletí z pusy, ani neví co, a pak kouká.
A někdy to chce řešit i fyzicky. Napadením.
Jó, dej si pozor, abys ho nevytočil, ranaře jednoho Very Happy
Od koho si myslíš, že jsem se to dozvěděl?
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 13:52    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked No já žasnu,že jsem to hned nepojal tímto způsobem Laughing
No co možná tak jednou skončím a tady je alespoň mustr Very Happy Very Happy Very Happy
Jinak jste ale pěkná banda,to si říkáte kamarádi??
Ale aby jste neřekli že na vás kašlu,můžete za odměnu donést nějaké to Au,Ag a pod. ,,něco za to dostanete"
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 15:47    Předmět: Citovat

mark11 napsal:
Shocked Shocked Shocked No já žasnu,že jsem to hned nepojal tímto způsobem Laughing
No co možná tak jednou skončím a tady je alespoň mustr Very Happy Very Happy Very Happy
Jinak jste ale pěkná banda,to si říkáte kamarádi??
Ale aby jste neřekli že na vás kašlu,můžete za odměnu donést nějaké to Au,Ag a pod. ,,něco za to dostanete"
Laughing Laughing Laughing


Jasně podprdu dle vlastního výběru Razz Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pondělí 07. únor, 2011 15:02    Předmět: Citovat

Jelikož jsem se stal i já vlastníkem tohoto detíku, rozhodl jsem se napsat pár postřehů co jsem nasbíral za dvě vycházky s tímto strojkem.
Pokud ho budu porovnávat s XP GMP co jsem vlastnil před tímto aparátem tak rezumé bude asi také to.
1. váha-vyváženost : oproti GMP se mi detík zdá těžší a malinko nevyvážený, což je logické vzhledem k jeho cívce.
2. odzva na cíle : pomalejsí než li u GMP, musí se s ním chodit volnějším tempem, provádět pomalejší skan terénu a pak se vám detík dozajista odmění (samozřejmě tam kde něco v půdě je, tam kde nic není ani smrt nebere )
3. dosah : AT PRO má dva hledací režimy, STD – standart – tento režim jsem vyzkoušel a mohl bych ho přivrovnat k lepší ACE 250 tce. Stejné jsou i akustické odezvy na cíle. Zato druhý režim PRO, tak to je jiná písnička. Osobně u něho asi zůstanu, neb se mi zdá nejlepší. Chodil jsem na nastavení Zero, což je vlastně all metal, kde máte ještě možnost si nastavit vlastní separaci železa. V tomto režimu se detík akusticky chová tak jako třeba GMP, kdy hluboké cíle hlásí potich a cíle u povrchu hlásí hlasitěji. S čímž jsem velice spokojený, neb jsem na to zvyklí. Co se týče samotného dosahu, mohu s klidným svědomím prohlásit že si při správném nastavení GB a železa sáhne dost hluboko. Dnes jsem vytáhl slabounký mědáček z bratru cca 20 cm s krásným jasným signálem. Druhý příklad klasická soc. koruna v těžké jílovité půdě, odhadem 25 cm, opět jasný a krásný kopatelný signál. Schválně jsem chodil lokalitu kterou mám prochozenou jak s X Terrou, tak s GMP a neměl jsem nouzi o nálezy, pravdou je že to je vcelku dost velká louka, tak člověk asi vše neprojde na 100%. Je důležité opravdu sledovat hraniční signálky a pak lezou z pod cívky docela zajímavé věci, ale to je vlastně u všech detíků .
Co napsat závěrem, je to první hodnocení po dvou vycházkách do terénu, tak je třeba se na to dívat, nikdy se nový detík nenaposlouchá za pár výšlapů, to víme všichni. Pro mne osobně je důležité to že splňuje věci které jsem od něho očekával a to jsou dobrá separace a velice slušný dosah.
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 07. únor, 2011 15:45    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Jelikož jsem se stal i já vlastníkem tohoto detíku, rozhodl jsem se napsat pár postřehů co jsem nasbíral za dvě vycházky s tímto strojkem.
Pokud ho budu porovnávat s XP GMP co jsem vlastnil před tímto aparátem tak rezumé bude asi také to.
1. váha-vyváženost : oproti GMP se mi detík zdá těžší a malinko nevyvážený, což je logické vzhledem k jeho cívce.
2. odzva na cíle : pomalejsí než li u GMP, musí se s ním chodit volnějším tempem, provádět pomalejší skan terénu a pak se vám detík dozajista odmění (samozřejmě tam kde něco v půdě je, tam kde nic není ani smrt nebere )
3. dosah : AT PRO má dva hledací režimy, STD – standart – tento režim jsem vyzkoušel a mohl bych ho přivrovnat k lepší ACE 250 tce. Stejné jsou i akustické odezvy na cíle. Zato druhý režim PRO, tak to je jiná písnička. Osobně u něho asi zůstanu, neb se mi zdá nejlepší. Chodil jsem na nastavení Zero, což je vlastně all metal, kde máte ještě možnost si nastavit vlastní separaci železa. V tomto režimu se detík akusticky chová tak jako třeba GMP, kdy hluboké cíle hlásí potich a cíle u povrchu hlásí hlasitěji. S čímž jsem velice spokojený, neb jsem na to zvyklí. Co se týče samotného dosahu, mohu s klidným svědomím prohlásit že si při správném nastavení GB a železa sáhne dost hluboko. Dnes jsem vytáhl slabounký mědáček z bratru cca 20 cm s krásným jasným signálem. Druhý příklad klasická soc. koruna v těžké jílovité půdě, odhadem 25 cm, opět jasný a krásný kopatelný signál. Schválně jsem chodil lokalitu kterou mám prochozenou jak s X Terrou, tak s GMP a neměl jsem nouzi o nálezy, pravdou je že to je vcelku dost velká louka, tak člověk asi vše neprojde na 100%. Je důležité opravdu sledovat hraniční signálky a pak lezou z pod cívky docela zajímavé věci, ale to je vlastně u všech detíků .
Co napsat závěrem, je to první hodnocení po dvou vycházkách do terénu, tak je třeba se na to dívat, nikdy se nový detík nenaposlouchá za pár výšlapů, to víme všichni. Pro mne osobně je důležité to že splňuje věci které jsem od něho očekával a to jsou dobrá separace a velice slušný dosah.


Howg!
Hezky popsané postřehy!
Václave, jak jsem říkal, je to detektor na pomalé chození a pomalejší skenování. Pokud budeš pomalejší, odmění se Ti AT Pro snížením prozvuků (skoro 0) a lepším rozlišením druhu kovu.
Co se týká vyvážení, tak já si svoji polohu po těch 120 hodinách zkoušení a testů našel.
Samozřejmě, že Profi režim je lepší. Ale i ve Standardu se dá přinutit k velice dobrým výkonům.
Co se týká dosahů v půdě: téma, o kterém nerad mluvím, protože podmínky na hledání jsou místo od místa jiné. Zhruba platí, že malé stříbrné mince by měli být detekované mezi 20-22 cm. Někde více, jinde méně.
Detektor dokáže správně detekovat i vertikálně uložené mince i zlato.
A taky umí rozeznat železné kroužky a zátky. Jednoduše a naprosto spolehlivě, což jistě potvrdí Ti, kdo u mě byli a detektro při předvádění vidělii.
Neexistuje žádný můstr pro nastavení. Pro pochopení a cit platí terém a testy na mince a jiné cíle v různých nastaveních. Proti menším čedičům je odolný. O skalnatém podloží se to neodvážím tvrdit, protože tam jsem přístroj ještě nezkoušel
Brzy budu.
Prosím o strpení. Brzy budou výsledky testování. Jsem zvědav, jak si můj černošský žluťásek bude stát.
Ještě jedna věc. AT Pro není ACE, nýbrž a protože je v přístroji použita jiná technologie než ve žluťákovi....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 07. únor, 2011 21:27    Předmět: Citovat

Že by mimozemská černá technologie? Shocked
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 07. únor, 2011 21:30    Předmět: Citovat

Bombero- nenapsal bych to líp. A navíc porovnání v GMP- super!
Hledám z 99% na režim PRO. Včera na travnaté pláži za 4 hodiny 81 mincí, kolega s jiným digitálem kolem 40. V nastavení PRO je velmi přesné a rychlé dohledávání i bez PP. Vyvážení se dá vylepšit posunutím loketní opěrky, záleží jak máš dlouhý ruce Cool
Když se mi nechce moc soustředit na tony v nastavení Pro, tak zapnu Std a užívám si hledací relax.
Za ty prachy dobrá mašinka Wink
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Další
Strana 6 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO