Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 458 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 26. březen, 2011 11:35    Předmět: Citovat

Týýý jofka. Když si přečtu posledních pár pochval zde a ve vlákně EU-ACE, tak se až difííím, že se fůůůbec ještě dělaj i jiné detektóóóry, než Garrett muhehe muhehe Takový technologický pokrok-šedič fůůč, šelezo fůůč, číbrňáků hafo i tam kde nejsóó Shocked Laughing Laughing
Ještě že už nehledám, bo bych musel změnit mašínu Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 26. březen, 2011 13:10    Předmět: Citovat

grimmi napsal:

Ještě že už nehledám, bo bych musel změnit mašínu Laughing


Poslední dobou taky nehledám ale rovnou nacházím Laughing

RADIM-TP- Já to mám naopak, 95% chodím v nastavení Pro. To o kopání železa potvrzuji.
Dohledávání (křížové) v Pro zežimu je velmi rychlé a přesné, ve Std nevim.
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 28. březen, 2011 11:47    Předmět: Re: Zkušenosti po dvou měsících..... Citovat

RADIM-TP napsal:
Tak musím říci, že po dvou měcících chození s tímto detektorem se stále učím. Je příjemné, že při špatném počasí (dešti) nemusím řešit obal, čímž se značne sníží čitelnost displeje. Co se týče železa, tak jej opravdu již skoro nekopu. Ale kopu Confused rezavé ve tvar kruhu či podkovy, což je problém asi většiny i dražších detektorů. Dohledávání s 2D cívkou je docela v mém případě problém a vážně uvažuji zakoupení dohledávače. Když jsem detektor kupoval, tak jsem měl strach z čediče, který máme dost okolo bydliště. Musím přiznat, že v lokalitě Českého středohoří, kde někdy hledám na tzv. černých kamenech
/Kletečná,Velemín,Bořislav, Bílina atd..../ to tento detektor zvládá. Jinak se stále snažím nastavovat odladění země manuálně což se jeví jak pozitivní a baterie je třeba mít také dobré Smile. V PRO modu se dle mého názoru dá hledat hlavně na čistějších lokalitách s méně kovem. Doposud hledám převážně ve modu "Stadart", kde není dle mého názoru tolik potřeba sluchátek a síla zvuku je vždy silná bez ohledu na hloubku uloženého předmětu. Tak jsem se chtěl tímto podělit o zkušenosti ale prosím je to pouze můj názor a zkušenost...... Přeji všem hodně pěkných tónů Smile .


Ahoj. Nedávno jsem slíbil jsem článek na téma kruhových želez a zátek.
V infoboxu na našich webových stránkách je článek již několik dní.
A připravuji další test.
Mimochodem, STD mód není dobré zavrhovat. V určitých podmínkách je i lepší hledat s ním.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 28. březen, 2011 16:14    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Týýý jofka. Když si přečtu posledních pár pochval zde a ve vlákně EU-ACE, tak se až difííím, že se fůůůbec ještě dělaj i jiné detektóóóry, než Garrett muhehe muhehe Takový technologický pokrok-šedič fůůč, šelezo fůůč, číbrňáků hafo i tam kde nejsóó Shocked Laughing Laughing
Ještě že už nehledám, bo bych musel změnit mašínu Laughing


Tak ji změň.
Konečně poznáš, co je to hledání Shocked
A školení Ti udělám zdarma, protože jsi můj kamarád Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. březen, 2011 17:55    Předmět: Citovat

Noví majitelé AT PRO, posílejte nějaké postřehy z terénu. Stále se rozhoduji mezi AT PRO a X-Terrou 705...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. březen, 2011 18:42    Předmět: Citovat

Tak to i kdyby AT Pro umělo jen z poloviny to co se o něm tady dosud napsalo, tak raději AT Pro muhehe muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. březen, 2011 18:49    Předmět: Citovat

Já myslím že ta polovina stačí.Taky bych do něj šel ale nemohu s ohledem na vás.Protože to už bych nacházel tolik Agček že by to ty vaše pumpy nevydržely. pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Himbajz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.3. 2009
Příspěvky: 6723
Bydliště: Podkérkonoší na Tau'ri, Bělohraďák kupodivu teď.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. březen, 2011 19:38    Předmět: Citovat

veny napsal:
Noví majitelé AT PRO, posílejte nějaké postřehy z terénu. Stále se rozhoduji mezi AT PRO a X-Terrou 705...

Vendo, já ti to říkal Wink Ta sedmsetpětka je oproti AT Pro.... Rolling Eyes
_________________
GMAXXII,Garrett propointer, XP Deus, MI6, X35, 2D HF
SLUNÍČKÁŘ a jsem rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. březen, 2011 20:19    Předmět: Citovat

Sem z tohohle vlákna už votrávenej.To je pořád dokola že je moc špatnej,nebo moc dobrej.Ale jsou to pro mě jen kydy.Protože ani jedna strana nevytáhla žádnej test z terénu.Natočit video by zabralo hodinku.A že by zakopaná mince s hřebíkem neměla tu svoji "auru" a nebylo to vypovídající - ono to už taky něco vypoví i bez ní.Tak nevím kde je problém.Chtělo by to muže činu a né tlachání.. protože papír toho snese Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. březen, 2011 22:47    Předmět: Citovat

Himbajz napsal:

Vendo, já ti to říkal Wink Ta sedmsetpětka je oproti AT Pro.... Rolling Eyes

A co je teda ta sedmsetpětka oproti AT Pro?? To abych se dostal trochen do vobrazu... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 01. duben, 2011 8:39    Předmět: Citovat

... přesně tak, zatím nikdo neudělal žádné objektivní srovnání třeba např. s tou 705, ale zatratil jí už každý Confused
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: pátek 01. duben, 2011 9:18    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Sem z tohohle vlákna už votrávenej.To je pořád dokola že je moc špatnej,nebo moc dobrej...


Názory špatný/dobrý záleží na tom, jakou kdo má prioritu. Myslím, že vůbec nejlepší je pokusit se domluvit s Ferim a detík si vyzkoušet přímo v terénu na vlastním vzorku toho, co hledáš. Wink
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 01. duben, 2011 10:06    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Sem z tohohle vlákna už votrávenej.To je pořád dokola že je moc špatnej,nebo moc dobrej.Ale jsou to pro mě jen kydy.Protože ani jedna strana nevytáhla žádnej test z terénu.Natočit video by zabralo hodinku.A že by zakopaná mince s hřebíkem neměla tu svoji "auru" a nebylo to vypovídající - ono to už taky něco vypoví i bez ní.Tak nevím kde je problém.Chtělo by to muže činu a né tlachání.. protože papír toho snese Rolling Eyes


Člověče, podívej se do infoboxu na našich stránkách. Píšu, když mám čas.
Ve firmě mám na starost vše ohledně hobby a security detektorů, tedy mimo nákupu.
Takže času je jak šafránu. A když něco napíšu, tak si za tím stojím! Necucám si to z prstu jen pro lepší prodej.
Video brzy prý udělá Marek Mlejnský (Elmara). Podle sebe.

Já dnes připravuji další testování a zítra taky.
Pokud chceš více, přijeď.
Rád se Ti budu věnovat.
A těch videí na netu je obrovská hromada. Stačí hledat.
Jen se zeptej Bombera, kolik toho prošel, než přístroj koupil.

A myslíš si, že je jen obchodním tahem, že prodávám po pěti letech Quattro a AT je mým detektorem č.1?
Já tedy ne.
A nabízet přístroj svým přátelům, pokud by nebyl pro ně vhodným, bych si opravdu nedovolil.

Jsou lepší detektory než AT Pro, ale těch horších je nepoměřně víc.
Pro mě je AT Pro detektorem vyhovujícím.
Píšu to veřejně, protože tomu věřím. Více k tomu nemám co dodat.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 01. duben, 2011 16:40    Předmět: Citovat

Já se s Ferim domluvím a vezmem nějaké Ag , shnilé hřeby , drobnou zeleninku a kameru a něco spácháme Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 01. duben, 2011 20:41    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
drobnou zeleninku Wink

Jestli chceš, z jara se nám urodilo dost šnitlinku, tak ti můžu nasekat na jemno plnou misku Very Happy Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 9:30    Předmět: Citovat

Feri neotáčej pořád všechno proti sobě Wink Nic špatnýho proti AT Pro sem neměl.Prostě chci jen dvě informace,který mě vypověděj dva jednoduchý testy.Nic víc.Přijet,je nesmysl,nemám tolik času.A byl bych stejně radši aby to bylo dostupný pro všechny co to zajímá,né jen komorní testík někde za plentou.Mám na mysli přesně to co dávám do odkazu - stačí mě hloubkovej test s kom kč. kde budou třeba tři zakopaný za sebou v např 28 - 30 - 32cm podle toho co AT snese.A dál jednoduchej test na fošínce s podobným matrošem co je na videu.
http://www.youtube.com/watch?v=5bHy3-62MEQ&feature=related

To je po čem bažím.. Wink
..ač se snažím..
a na netu nenacházím

Díky za prostor Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 12:42    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Feri neotáčej pořád všechno proti sobě Wink Nic špatnýho proti AT Pro sem neměl.Prostě chci jen dvě informace,který mě vypověděj dva jednoduchý testy.Nic víc.Přijet,je nesmysl,nemám tolik času.A byl bych stejně radši aby to bylo dostupný pro všechny co to zajímá,né jen komorní testík někde za plentou.Mám na mysli přesně to co dávám do odkazu - stačí mě hloubkovej test s kom kč. kde budou třeba tři zakopaný za sebou v např 28 - 30 - 32cm podle toho co AT snese.A dál jednoduchej test na fošínce s podobným matrošem co je na videu.
http://www.youtube.com/watch?v=5bHy3-62MEQ&feature=related

To je po čem bažím.. Wink
..ač se snažím..
a na netu nenacházím

Díky za prostor Very Happy


28-30-32 Shocked to je asi sci fi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 15:04    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:

28-30-32 Shocked to je asi sci fi Very Happy

Tohle dělá ATčko na drobnej Parvus. To jen ta tfoje francouzká hůl nic nezmůže Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wendy



Registrace: 19.5. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: frýdek místek

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 19:47    Předmět: Grimmimu Citovat

Grimmi-už dlouho čtu tady ty zesměšnující prízpěvky na Garretty a mužu ti říct že mě tím dost s.r.š,nejsem konfliktní tip, no ale už mi to nedalo-možná že to děláš jen aby byla sranda a já tvému smyslu pro humor nerozumím - no ale mužu ti říct či napsat že to co jsem našel já z ace 250 chlapče asi nenajdeš ....... já vím je to o štěstí . Nyní jsem si taky pořídil AT PRO a jsem s ním velice spokojený,jak píše Feri -není to nejlepší mašinka mezi detíky ale určitě ma své kvality a pro mnoho hledaču nad hlavu stačí.Připadáš mi jako takový mladý frajírek , který s.ž.r.l všechnu moudrost(mladý píši proto že je mi o 12 víc)Taky bych se tím chtěl postavit za názory Feriho-je mi ho líto , že se svým zpusobem do něj navážíš i když tě nazval svým přítelem....No Grimmi nic ve zlém je to muj názor a musel jsem Ti to tu už napsat-už mě to štvalo delší dobu-měj se ----a do mně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 20:07    Předmět: Citovat

Připadám si v té záplavě vtipálků v tomto vlákně tak trochu jako neprávem obviněný. Na rozdíl od jiných, nenašel jsem jedinný svůj příspěvěk, který by seděl na to co popisuješ.
Každopádně tě asi budu s.át dál, páč ty už mě tak asi prostě vnímáš, ačkoliv mé 2 poslední příspěvky se konkrétně AT Pro zastávají a v řadě třetí zpátky se tématu nijak netýká a čtvrtý zpátky je evidentně už stylem psaní žertovný. Jinak my se s Ferim pošťuchujem stále, po telefonu i na DR a můžu tě ujistit, že na AT Pro mám sám docela zálusk. Rolling Eyes Wink
Jinak jsem rád, že jsem to byl já, kdo tě přiměl napsat po takové době svůj druhý příspěvek. Zkus ještě přihodit něco k tématu vlákna a nebudu tu muset já a spol. plkat kraviny. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Další
Strana 12 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO