Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 894 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový detektor
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Který z nabízených detektorů by jste si pořídili? Cena není rozhodující.
Garrett GTI 1500
11%
 11%  [ 5 ]
Minelab X-Terra 70
45%
 45%  [ 20 ]
Fisher Coinstrike
43%
 43%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 44

Autor Zpráva
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: středa 07. listopad, 2007 23:57    Předmět: Citovat

hlasoval jsem pro Coinstrike Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 10:13    Předmět: Citovat

Já bych hlasoval jedině pro F75, Minelab SE, nebo IDX Tuning Pro, a je asi jedno, v jakém pořadí. Jelikož je v hlasování nemáš, tak žádnej hlas ode mne.
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 10:49    Předmět: Citovat

taky pro Fisher Coinstrike Hledání Hledání Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 15:52    Předmět: Citovat

Urquell napsal:
Zatím se mi ve výběru ustálil F75 a tajně doufám, že do jara něco kucí od Fišera vyvedou s tou cívkou.

jaký problém s cívkou máš na mysli? já u něho nic nepozoruju(po 2 měsících)
jinak ta váha je bomba, po celém dni chodíš tak jako na začátku - v pohodě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
qyzzi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 17:48    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
qyzzi napsal:
Pak jsem si ale poridil X-terru 70, pac v ty vanocni akci nabizej dalsi dva roky zaruku navic. To jen takovej namet Very Happy PS: tim je jasny pro jakej detik jsem hlasoval Laughing tak hodne stesti pri vyberu

Myslíš vánoční akci na "lovcích"? U Terry 70 jsem 2+2 záruku nenašel. Jen u Quattra MP a Explorera SE.

Ja kupoval na detekt.cz, na netu to asi napsany nemaj, ale kdyz jsem poslal mail s dotazem na cenu, tak mi prisla nabidka na tu vanocni akci i s tou prodlouzenou zarukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 21:03    Předmět: Citovat

U mě vyhrává FISHER! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 21:27    Předmět: Citovat

Ahoj Kolečko,
nechceš Explorera SE ještě rok v záruce? 26500kč. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 21:35    Předmět: Citovat

Ahoj, hlasoval jsem pro X-Terru 70, jelikož kamarád co spolu občas vyrážíme na společné hledačky jí vlastní a tak vím co dokáže, no a další nezanedbatelnou předností je její malá váha. Dle mého názoru dobrý stroj Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad, 2007 22:55    Předmět: Citovat

No uvidíme, hlasování jsem nastavil na 7dní (od včerejška), ale zatím to je celkem vyrovnaný...prostě mi to budete neustále stěžovat Very Happy Ale zatím dík všem hlasujícím!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 0:09    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Ahoj Kolečko,
nechceš Explorera SE ještě rok v záruce? 26500kč. Rolling Eyes

No kdyby byl tak o 20tis. levnější, tak ho tady prý koupí general4 Very Happy
Návrat nahoru
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 7:21    Předmět: Citovat

solin napsal:
fanu napsal:
Ahoj Kolečko,
nechceš Explorera SE ještě rok v záruce? 26500kč. Rolling Eyes

No kdyby byl tak o 20tis. levnější, tak ho tady prý koupí general4 Very Happy


General4 je výjimka - tomu ho zašlu i zadarmo, třeba v .jpg formátu TIFFu, RAWu, BMP....stačí si vybrat. Idea

Jinak Kolečko nezoufej, že hlasování je zatím dost vyrovnané - jen to svědčí o tom, že oba stroje jsou dobré a koupí jednoho nebo druhého neuděláš asi zásadní chybu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 18:05    Předmět: Citovat

Tak vidím, že v hlasování už k zásadním změnám nedojde. Všem, kteří hlasovali děkuji Exclamation Boj mezi X-Terra 70 a Coinstrike je celkem vyrovnaný. Ale přesto všechno jsem se rozhodl pro Minelab X-Terra 70. Proto všichni, kteří jste pro tento detektor hlasovali, se připravte, že vás budu chodit strašit, jak nebude, to co jsem očekával Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 18:45    Předmět: Citovat

To si piš, že bude ještě mnohem lepší, než jsi očekával Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 19:14    Předmět: Citovat

Mám taky x-terru, a spokojenost. Jen si pořádně nastuduj špule, je jich na výběr poměrně dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 8:32    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
cortes napsal:
Řekl bych,že se teď ,když jsou ty akce se oplatí koupit... Rolling Eyes


To je otázka. Ty věci co dávají by si člověk většinou nekoupil. To radši dám o třetinu míň za starší, sice nejspíš bez záruky, ale ta třetina aspoň mě za to stojí. Zvláště když se kupuje značka jako Minelab nebo Fisher. Tam ta záruka nehraje takovou roli a ušetřit 7-9000 ano. jistě jde o to, aby někde na inzerát byli. Q.MP se zrovna na inzerát moc neprodáváSmile.

To se ani nedivím, že se na inzerát moc neprodává, je fakt dost dobrej! A počítám s tím, že ta čtyřletá záruka nebude moc asi využita, nevím.
Taky se podivuji nad tím, že Fanu prodává Explorera, vždyť musí bejt ještě vo třídu lepší než Quattro MP! Je to ale jeho volba a do toho mu nemůžu kecat.
Do hlasování Kolečkovi bych dal Q. MP, ale bohužel ho tam nemá. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 10:11    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Petronius napsal:
cortes napsal:
Řekl bych,že se teď ,když jsou ty akce se oplatí koupit... Rolling Eyes


To je otázka. Ty věci co dávají by si člověk většinou nekoupil. To radši dám o třetinu míň za starší, sice nejspíš bez záruky, ale ta třetina aspoň mě za to stojí. Zvláště když se kupuje značka jako Minelab nebo Fisher. Tam ta záruka nehraje takovou roli a ušetřit 7-9000 ano. jistě jde o to, aby někde na inzerát byli. Q.MP se zrovna na inzerát moc neprodáváSmile.

To se ani nedivím, že se na inzerát moc neprodává, je fakt dost dobrej! A počítám s tím, že ta čtyřletá záruka nebude moc asi využita, nevím.
Taky se podivuji nad tím, že Fanu prodává Explorera, vždyť musí bejt ještě vo třídu lepší než Quattro MP! Je to ale jeho volba a do toho mu nemůžu kecat.
Do hlasování Kolečkovi bych dal Q. MP, ale bohužel ho tam nemá. Wink


Zdravím,
je pravda, že mi přišlo několik dotazů, proč se vlajkové lodi od Minelabu zbavuji. Důvod je prostý a určitě to není z důvodu, že bych s ním byl nespokojen. Právě naopak - chci si koupit stejný stroj, ale se 4 letou zárukou, protože předpokládám, že u Explorera SE ještě do budoucna nějakou dobu zůstanu a že nejspíš nebude dle mého názoru hned tak něčím překonán. Vím, že na této "transakci" prodělám, ale budu mít detektor ještě dlouhá léta v záruce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jano



Registrace: 29.10. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Slovensko, ZA

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 19:21    Předmět: Citovat

fanu napsal:
kaprál napsal:
Petronius napsal:
cortes napsal:
Řekl bych,že se teď ,když jsou ty akce se oplatí koupit... Rolling Eyes


To je otázka. Ty věci co dávají by si člověk většinou nekoupil. To radši dám o třetinu míň za starší, sice nejspíš bez záruky, ale ta třetina aspoň mě za to stojí. Zvláště když se kupuje značka jako Minelab nebo Fisher. Tam ta záruka nehraje takovou roli a ušetřit 7-9000 ano. jistě jde o to, aby někde na inzerát byli. Q.MP se zrovna na inzerát moc neprodáváSmile.

To se ani nedivím, že se na inzerát moc neprodává, je fakt dost dobrej! A počítám s tím, že ta čtyřletá záruka nebude moc asi využita, nevím.
Taky se podivuji nad tím, že Fanu prodává Explorera, vždyť musí bejt ještě vo třídu lepší než Quattro MP! Je to ale jeho volba a do toho mu nemůžu kecat.
Do hlasování Kolečkovi bych dal Q. MP, ale bohužel ho tam nemá. Wink

M-SE možno sa opakujem, ale super - nepotrebujem zvuk, resp.sluchátka - disp.rieši všetko - farba, železo -- preskoky = neistý cieľ napr.alobal /Al 4x4mm hĺbka 35cm/
jano pozdravuje hľadačov

Zdravím,
je pravda, že mi přišlo několik dotazů, proč se vlajkové lodi od Minelabu zbavuji. Důvod je prostý a určitě to není z důvodu, že bych s ním byl nespokojen. Právě naopak - chci si koupit stejný stroj, ale se 4 letou zárukou, protože předpokládám, že u Explorera SE ještě do budoucna nějakou dobu zůstanu a že nejspíš nebude dle mého názoru hned tak něčím překonán. Vím, že na této "transakci" prodělám, ale budu mít detektor ještě dlouhá léta v záruce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6755
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 21:50    Předmět: Citovat

jano napsal:
M-SE možno sa opakujem, ale super - nepotrebujem zvuk, resp.sluchátka - disp.rieši všetko - farba, železo -- preskoky = neistý cieľ napr.alobal /Al 4x4mm hĺbka 35cm/
jano pozdravuje hľadačov


Zvuk u SE zatraceně potřebuješ. Kdybych koukal pořád na displej, tak toho moc neprochodím. Na displej koukám jen když si nejsem jistý zvukem. A alobal 4x4 mm chytneš tak maximálně do 15 cm. Asi ti spadl z boku do díry - celkem běžná věc.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xanopus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 335

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 23:27    Předmět: Citovat

fanu napsal:

Zdravím,
je pravda, že mi přišlo několik dotazů, proč se vlajkové lodi od Minelabu zbavuji. Důvod je prostý a určitě to není z důvodu, že bych s ním byl nespokojen. Právě naopak - chci si koupit stejný stroj, ale se 4 letou zárukou, protože předpokládám, že u Explorera SE ještě do budoucna nějakou dobu zůstanu a že nejspíš nebude dle mého názoru hned tak něčím překonán. Vím, že na této "transakci" prodělám, ale budu mít detektor ještě dlouhá léta v záruce.


Ahoj fanu:
Ak Explorer šlape tak ako má, ja by som sa ho na tvojom mieste len kvôli dlhšej záruke nezbavoval.
Mal som možnosť pracovať s 4 detektormi tzv. „vyššej triedy“ od minelabu
dve Quatrá a dva explorery SE.
Môžem zodpovedne prehlásiť, že každá z týchto mašín sa za rovnakých podmienok a v rovnakom nastavení správala inak. Aspoň čo sa týka dosahu a stability.
A čo je zaujímavé, obe Quatrá sa v teréne ukazovali byť stabilnejšie a v all metale produkovali menej falošných signálov ako SE v továrenskom nastavení.
SE-čko čo som kúpil ako prvé bolo super stabilné, žiadne rušivé signály ani na mokrej tráve alebo v daždi, ale dosah na úrovni lepšieho číňana.
Druhé SE-čko je dosahovo priemer v tejto triede, ale čo sa stability týka, hotová katastrofa, pípa každá vetvička alebo trs mokrej trávy, už v továrenskom nastavení, automatike a s citlivosťou na 22. Oba stroje boli kupované ako fungl nové.

Ak by som predtým nepracoval zo stabilným SE, tak by som si myslel, že to tak musí byť
a pre SEčko je nestabilita a signál pri prejdení trsu mokrej trávy normálne.
(Známeho o tom presviedčal nemenovaný slovenský predajca). Evil or Very Mad

Nákup detíku je vždy lotéria. Nenájdeš dva úplne zhodné.
A ak máš smolu, tak môžeš natrafiť na nepoužiteľnú predraženú hračku s nápisom minelab...
_________________
Lepšie je zažať svetlo než nádávať na tmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6755
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 6:37    Předmět: Citovat

Tak jsem si asi koupil samouzdravovací mašinu. Ze začátku v obtížném drnovitém terénu občas kvíknul falešně ale úplně to přestalo - dosah stále stejný (viz Kdyně).
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO