Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 943 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sonda x-terra na přání?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. listopad, 2007 12:24    Předmět: Citovat

Měl jsi si rovnou koupit DD cívku místo koncentriky, ale to asi záleží na prodejci, jestli ti vyhoví. Já jsem si řekl, jaký cívky jsem chtěl a bylo to v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad, 2007 7:37    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Měl jsi si rovnou koupit DD cívku místo koncentriky, ale to asi záleží na prodejci, jestli ti vyhoví. Já jsem si řekl, jaký cívky jsem chtěl a bylo to v pohodě.


Jo záleží to na prodejci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 5:27    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Měl jsi si rovnou koupit DD cívku místo koncentriky, ale to asi záleží na prodejci, jestli ti vyhoví. Já jsem si řekl, jaký cívky jsem chtěl a bylo to v pohodě.

Mohl bys třeba na SZ upřesnit o jakého prodejce jde? Oslovil jsem dva a nechtějí o tom ani slyšet. Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 9:25    Předmět: Citovat

A který dva prodejce si oslovil ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: pondělí 21. duben, 2008 20:42    Předmět: Jakou DD sondu? Citovat

Zdravím,
pokud DD sondu, tak jakou? Na výběr jsou následující: sonda 10" DD 7,5 kHz, nebo 10,5" DD 18,75 kHz, nebo 10" DD elliptical 18,75 kHz. Jde mi o hledání minciček. P.S. Koukal jsem na hloubkový polygon ve Kdyni 2006, kde někdo použil 10" DD sondu, s dobrými výsledky, ale frekvence u sondy není uvedena. Veny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 21. duben, 2008 23:15    Předmět: Re: Jakou DD sondu? Citovat

veny napsal:
Zdravím,
pokud DD sondu, tak jakou? Na výběr jsou následující: sonda 10" DD 7,5 kHz, nebo 10,5" DD 18,75 kHz, nebo 10" DD elliptical 18,75 kHz. Jde mi o hledání minciček. P.S. Koukal jsem na hloubkový polygon ve Kdyni 2006, kde někdo použil 10" DD sondu, s dobrými výsledky, ale frekvence u sondy není uvedena. Veny


Měla frekvenci 7,5 khz... Píše to Radek ve vlákně " Testy od pana Šnelzera " Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 14:28    Předmět: Citovat

Veny, nejdřív jsi psal, že máš na výběr koncentriky 3kHz a 7,5 kHz a ted píšeš o DD cívkách. To jsi prodejce ukecal ? Jestliže máš 7,5 kHz koncentriku (jak jsi psal), tak bych zvolil jinou frekvenci a šel do 18,75 kHz. Avšek, aby jsi v tom neměl guláš, tak pokud pominu velikost cívky a zůstanu u DD cívek, tak nejuniverzálnější a tím nejpraktičtější je 7,5 kHz cívka. Dle sebe mohu řící, že mám 7,5 kHz a 18,75 kHz a tu s vyšší frekvencí jsem ještě ani nepoužil, protože není žádný důvod. Ona bohatě stačí jedna. Viděl jsem je Kdyni srovnávat všechny a ta 7,5 kHz vyšla nejlépe při normálním hledání. K té eliptické se neumím vyjádřit , neviděl jsem ji ani nevyzkoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 18:58    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Veny, nejdřív jsi psal, že máš na výběr koncentriky 3kHz a 7,5 kHz a ted píšeš o DD cívkách. To jsi prodejce ukecal ? Jestliže máš 7,5 kHz koncentriku (jak jsi psal), tak bych zvolil jinou frekvenci a šel do 18,75 kHz. Avšek, aby jsi v tom neměl guláš, tak pokud pominu velikost cívky a zůstanu u DD cívek, tak nejuniverzálnější a tím nejpraktičtější je 7,5 kHz cívka. Dle sebe mohu řící, že mám 7,5 kHz a 18,75 kHz a tu s vyšší frekvencí jsem ještě ani nepoužil, protože není žádný důvod. Ona bohatě stačí jedna. Viděl jsem je Kdyni srovnávat všechny a ta 7,5 kHz vyšla nejlépe při normálním hledání. K té eliptické se neumím vyjádřit , neviděl jsem ji ani nevyzkoušel.


Ne, ne, prodejce jsem neukecal. Jen jsem se tady na fóru dočetl, že DD cívky jsou dobré a po shlédnutí výsledků polygonu ve Kdyni 2006, kde někdo s DD cívkou dosáhl dobrých výsledků, jsem se zajímal o to, která DD cívka je nejlepší. Jinak stále platí co jsem psal. P.S. Kdo ví, jestli by se nějaký prodejce nechal ukecat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. duben, 2008 5:11    Předmět: Citovat

Tak nám prozrad toho prodejce co ti nechal na výběr cívky Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO